image1

 Predstavljanje trećega broja časopisa Pleter

Iznimna nam je čast pozvati vas na predstavljanje trećega broja našega časopisa Pleter.

Za one koji još nisu upoznati s djelovanjem naše Udruge, mi smo skupina studenata i zaljubljenika u povijest i povijest umjetnosti, a časopis Pleter krunski je dragulj našeg djelovanja. U njemu ćete pronaći skup stručnih radova studenata povijesti i povijesti umjetnosti s područja Lijepe Naše, ali i šire, kao i članke o djelovanju naše Udruge.
Uz članove uredništva i predsjednika Udruge, pokoju riječ o časopisu reći će i pročelnica Odsjeka za povijest doc. dr. sc. Tonija Andrić, doc. dr. sc. Ivan Basić te prof. dr. sc. Josip Vrandečić.

 pleter plakat treci gimp2

© 2019.  Udruga studenata povijesti "Toma Arhiđakon" - ISHA Split. Sva prava pridržana.                  Webmaster: Martina Bašić, mag.ing.comp.