Posjet marjanskim crkvicama i botaničkom vrtu

Udruga studenata povijesti "Toma Arhiđakon" poziva vas na edukativnu šetnju Marjanom koja će se održati 3. lipnja u 10 sati s okupljanjem na 1. vidilici.

Tijekom šetnje doc. dr. sc. Danijela Bogner objasnit će vam Marjan s geološke strane. Tijekom kratke ture kroz botanički vrt saznajte nešto o karakteristikama flore! A naši profesori s Odsjeka za povijest i povijest umjetnosti Filozofskog fakulteta u Splitu odgovorit će na sva vaša pitanja vezana uz marjanske crkvice, bilo s povijesne ili umjetničke strane!

Događaj je otvoren za sve, stoga pozovite vaše prijatelje, roditelje, djedove i bake i zajedno na svježem zraku naučite nešto novo!

mc